Menu

4İ TERAPİ FELSEFESİ

4İ Terapi Felsefesi”; Doğru İlkeler ışığında; her tür Alışkanlık ve Bağımlılığın İlaçsız sona erdirilebileceği (bırakılabileceği) İddiasını somut olarak İspat etme yaklaşımıdır. Her sorunu doğal oluşum kaynağında/ zihinde çözüm İlkesine dayanır. Kapsam ve çerçevesi Klinik Psikolog Yalçın Kireççi tarafından belirlenmiştir.

Her tür Ruhsal/ Psikolojik sorun da bu yaklaşımla kaynağında kısa sürede çözümlenir. Bunlar için yalcinkirecci.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

4İ Terapi Felsefesi; doğru, doğal, kaynağında/ zihinde hızlı ve aktif çözüm üretmeyi amaçlar. Bütün Alışkanlık ve Bağımlılıkların bırakılmasında kullanılan BİBSON® Alışkanlık Dönüşüm Yöntemi, bu yaklaşımın somut bir ürünü olarak doğmuştur.

İddiamız odur ki; tüm Alışkanlık ve Bağımlılıklar ilaç kullanmaksızın (İlaçsız) da kısa sürede* bırakılabilir. 1994 yılından beri sonuç alınmış yüzlerce örnek (İspat) var. Etik İlkesi gizlilik prensibi gereği bunlar şimdiye kadar yayınlanmadı. Sonuçları basınla paylaşılmış olan iki önemli isim referans bölümünde belirtilmiştir.

Yeni referanslar ve izlenimleri referanslar bölümünde yayınlanacaktır.

Kısa Sürede*:Hangi Alışkanlık Kaç Saatte Bırakılır?” başlığında sürelerle ilgili bilgi edinebilirsiniz.