Menu

(4)- NASIL YARARLANABİLİRİZ?

Alkol Kullanım Alışkanlığını Bırakma/ Yönetme Terapi Programı”na katılmaya karar vermeden önce, sırasıyla;

(1)- ALKOL KULLANIM ALIŞKANLIĞI

(2)- BİBSON® ve ALKOL

(3)- SORULAR VE KRİTİKLER? başlıklı yazılarımız ile, “Hakkımızda” menüsündeki;

Yalçın Kireççi,BİBSON® YÖNTEMİ nedir? ve 4İ Terapi Felsefesi yazılarımızı okumuş olmanız önemlidir. Neden?

Çünkü Bütünsel bir ön araştırma yapmış olacaksınız. Bizi ve Yöntemimizi tanımış olacaksınız. Bilgiyi ilk kaynağından öğrenmiş olacaksınız. Sonuçta, BİLİNÇLİ karar vermiş olacaksınız…

 

ŞİMDİ…!

Eğer bu noktaya kadar yazılı yönlendirmelerimize göre hareket ettiyseniz, konuya bakış açımızı anlamış olmalısınız. “Bu yaklaşımı daha yakından tanımalıyım, buna değer” inancı oluştuysa, yapacağınız TEK ŞEY: BURSA 0(224) 221 72 00 numarayı arayarak, ilk görüşme randevusunu almaktır.

Bu ilk görüşmede Siz Bizi, Biz Sizi tanırız. Bu programın Size uygun olup olmadığına Birlikte karar veririz. NEDEN?

Sistem, Süreç, Strateji, Seçim ve Sonuç (5S) İLKESİNE göre çalışma yapıyoruz. Bunun anlamı; konu hassasiyeti ve NET sonuçlar beklenmesi nedeniyle, seçici davranmak durumundayız. Stratejimiz, Alışkanlık Sürecini sistematik olarak yöneterek olumlu sonuçlar alabilmektir. Bu nedenle ilk görüşme önemli ve belirleyicidir.

Alkol Kullanım Alışkanlığını Bırakma/ Yönetme Terapi Programı”na katılacak kişinin; yaşı, cinsiyeti, eğitim durumu, işi, mesleği, öz yaşam hikâyesi, bilinç seviyesi, hazır oluşu, niyeti ve gönüllü oluşu, son genel durumu, ekonomik durumu gibi… faktörlere bağlı olarak yol haritamız ve çalışma takvimimiz farklılıklar göstereceğinden; mutlaka yüz yüze görüşerek Sizlerle Birlikte karar vermek gerekiyor.

En çok merak edilen konu olan; çalışma içeriğimizin ne olduğu ve neden bu kadar kısa sürede etkili sonuç alınabildiği sorusunun cevabı da, ilk randevuda açıklığa kavuşur.

Durum ve şartlarınız çalışma kriterlerimize uyuyorsa, bir çalışma takvimi belirlenerek süreç başlatılır. İstenen sonuç alınasıya kadar sistematik çalışma ve takiple olumlu sonuç alınır…

Siz hazırsanız, Hoş geldiniz…

Tel: 0(224) 221 72 00