Menu

GRUP OLARAK BIRAKMAK

BİBSON® YÖNTEMİ bireysel olduğu gibi, grup olarak da uygulanan bir yöntemdir. Şimdiye kadar 100, 200 ve 430 kişilik sigara bırakma grup uygulaması yapılmıştır.

Bu özelliğinden dolayı; Firma ve Kurumlar, Dernek ve Kulüpler, Cemiyet ve Birlikler, Meslek Odaları ve iş arkadaş grupları, okul veli ve mezun grupları, aile üyeleri tarzında da grup olarak sigara bırakma uygulamaları yapılabilir.

İçenlerin bırakması, çocuk ve gençlerin hiç başlamaması yönünde toplumsal duyarlılık oluşturmak için, grup olarak sigara bırakma uygulamaları çok önemli ve etkili olmaktadır. Aynı zamanda bir Sosyal Sorumluluk Projesi de olur.

Belli yaş grupları ya da Müşteri Grupları için, Bayii Eğitim Toplantılarında toplu bırakma gibi, Türkiye genelinde uygulanacak kampanya tarzında projeler de düşünebilirsiniz.

Bu tür bir grup bırakma uygulaması düşünürseniz, bizimle iletişime geçiniz…

İletişim için; tuna@bibson.com.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.

 

FİRMALARA ÖZEL!!!

BİBSON®; bir “Alışkanlık Değişim Yöntemi”dir ve 26 maddelik “BİBSON® Alışkanlık Yasası”nı içerir. Bu nedenle, sadece sigara Alışkanlığını bırakmakla sınırlı bir yöntem değildir. Her yaş için her tür Alışkanlığın; kazanılması, devam ettirilmesi ve bırakılmasını amaçlayan çalışmaları da kapsar.

Yöntemin bu özelliği dikkate alınarak; Türkiye geneline yönelik ya da bölgesel, çok yönlü kazanımları olan projeler tasarlanabilir. Firmaların Marka, Hizmet ve Ürün tanıtımına yönelik, aynı zamanda da Kullanım/Tüketim Alışkanlığı oluşturulması amacıyla mevsimlik kampanyalar tarzında projeler düşünülebilir.

Evlenenler, hamileler, bebekler, her yaştaki çocuklar, gençler, yetişkinler, öğrenciler, meslek grupları, ev kadınları, anne babalar, …… için oluşturmayı amaçladığınız olumlu Alışkanlıkları düşünün (satın alma, kullanım, tüketim, yatırım, tasarruf, sigorta, bankacılık, tatil ve diğer…).

“Her gün bir İlde …..”, “Sigara Alışkanlığını bizimle bırak, …….. Kazan”, “Bırak kazan” ……… tarzında kampanya projeleri tasarlanabilir.

Firma Yöneticileri ve Reklam ajansları bu konuda harika fikirler üreteceklerdir. Bizi ve BİBSON® YÖNTEMİ’ni araştırıp inceleyin.

Eğer sigarayı toplu bırakma uygulaması ya da yukarıda bahsedildiği tarzda farklı Alışkanlıklar üzerine projeler yapmayı düşünürseniz; birlikte olgunlaştıralım…

Etkili bir proje için fizibilite yapılması mutlak gerekliliktir. “BİBSON®Alışkanlık Yasası”nın eksiksiz ve doğru uygulanması istenen başarıyı getirecektir. Bu nedenle, böyle bir projenin “Alışkanlık Yasası” bölümünün danışmanlığı doğal olarak Bizde olmalıdır.

İletişim için; proje@bibson.com.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.